Alüminyum Cep Telefonu Dolabı, Cep Telefonu Dolabı, Cep Telefonu Dolabı Kullanım Alanları, cep telefonu ve hijyen, Sağlam Uzun Ömürlü Alüminyum Cep Telefonu Dolabı, Telefon dolabı

Cep Telefonu Dolabı ve Güvenlik

elektronik-kilit

Cep Telefonu ile İlişkimiz

          Malum günümüzde cep telefonları, insanların en önem verdikleri ürünleri durumunda. Bunun farklı sebebleri olmak ile birlikte akıllı cihazların fiyatının çok yüksek olması gelmektedir. Bu durumda dahi her yeni çıkan ve farklı özellikler taşıyan cihazlar talep görmektedir.

Montaj Alanı

İnsanlar için bu şekilde vazgeçilmez olan cep telefonlarını, geçici süre içinde olsa emanete bırakacakları telefon dolabı, güvenlik bakımından sorunsuz olmalıdır. Cep telefonu dolabı, genelikle fabrikalarda, okullarda, şirketlerde, güvenlik ve danışma alanlarının yanına monte edilerek extra güvenlik sağlanmaktadır.

Kasa, Kapak, Kilit Sistemleri

    Alüminyum kasa cep telefonu dolabı, dışardan, hiç bir bağlantı olmadığı için son derece sağlam ve güvenlidir. Semiz endüstri tarafından üretilen telefon dolabı tamamen patentli sitem olan gizli menteşe tasarımına sahiptir. Dışardan görünen ve müdahale edilebiir menteşeler yoktur. Kapaklarda pleksi ve kompozit kapak, 4mm et kalınlığında olup son derece sağlamdır. Manuel Alman kilit sistemi birbirine uymayan şifreli anahtarlar kullanılmaktadır. Özel elektronik kilitlerimiz ile sadece kullanıcının belirlediği şifre ile açılabilmektedir.

Related Posts