Telefon dolabı

Telefon Dolabı

telefon dolabı-pleksi

Telefon dolabı, pek çok kullanım alnı ile hayatımızda.Günümüzde kullanmakta olduğumuz akıllı telefonlar, ses ve görüntü kaydı başta olmak üzere, yüklenen uygulamalar, konum takibi gibi özellikleri ile faydalı olduğu kadar, tehlikede arz etmektedir.

Telefon kullanımında çok özenli davranması gerekmektedir.Telefon dolabı bulunması gereken yerlerin başında Okullarda telefon dolabı gelmektedir.Telefon kullanma yaşı malesef 10 yaş altına düştü.Dolayısı ile okullara giden çocuklarımızın, büyük bölümünde cep telefonu bulunmakta.Aileler belki iyi niyet ile, istedikleri ve ihtiyaç duyduklarında çocuklarına ulaşabilmek için buna izin vermekte.Telefon dolabı her okulda, mümkünse, dersliklerde bulunmalı ve ders işleme sırasında, öğrenciler, telefonlarını dolaba bırakmalıdır.

Telefon dolabı, gıda imalatı yapan işyerlerinde, bulunması şart olan bir ekipmandır.Kimse ekmek fırınında, işçilerde telefon kullanımı olmasını istemez.Telefon üzerinde kullanım gereği, çok fazla bakteri bulundurur.Sıvı teması cihaza zarar vereceği için, ıslak mendille sık, sık temizlenmelidir.

 

Bir devlet kurumuna işi için gidenler, işlem sırasında, telefonu ile görüşme yapan, mesajlaşan, sosyal medyada dolaşan, bir memur ile karşılaşmak istemez.Mesai içinde bu kurumlarda çalışan insanların, girişte telefon larını Telefon dolabı na kilitleyerek bırakmaları uygun olacaktır.

Telefon dolabı alüminyum kasa olarak, istenilen göz sayısında, pleksi veya kompozit kapaklı, manuel veya elektronik kilit sistemi kullanılarak ünite halinde imal edilmektedir.Telefon dolabı gözlerin içinden, gizli vidalama ile monte edilmektedir.

 

Related Posts