Alüminyum Cep Telefonu Dolabı, Cep Telefonu Dolabı, Cep Telefonu Dolabı Kullanım Alanları, cep telefonu ve hijyen, Sağlam Uzun Ömürlü Alüminyum Cep Telefonu Dolabı, Telefon dolabı

Cep Telefonu Dolabı Kullanım Alanları

telefon dolabı-kompozit-kapaklı-uygulama

Gıda Üretimi yapan işletmeler için 

          Telefon Dolapları  gıda üreten firmalarda  hijyen yönetim sistemi sertifikasına uygun olarak çalışan personelin işletme içerisine girişinde telefon , sigara  , cüzdan ve özellikle ilaçlarının güvenlikle  saklanmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. İsteğe bağlı kilit sistemleri ile işletmeye özel çözümler sunmaktayız.  İşletmenin isteğine uygun farklı göz ölçüleri ve göz adetleri ile projeye uygun imalat yapılabilmektedir. Her bir gözde personelin göz numarası ve ad-soyad etiketi bulunmaktadır. Personelin kontrol edilebilmesi amaçlı şeffaf kapaklı cep telefonu dolabı en çok tercih edilen modellerdir. Personel sorumlusu dışarıdan gözleri kontrol ederek kişilerin dolapları kullanıp kullanmadığını  prosesin işleyip işlemediğini kolaylıkla kontrol edebilir. En sağlıklı kontrol sistemi  kapalı devre kamera sistemi ile personelin  kontrol edilmesidir. 

         Dolaplar genellikle soyunma odası yakınına veya işletme giriş holüne konulmalıdır. Acil durumlarda personel istediği anda kendi gözüne kolaylıkla ulaşmaktadır. Master anahtar sayesinde  anahtarın unutulması veya kaybedilmesi durumunda personel sorumlusu tarafından göz açılıp içerisindekiler personele teslim edilebilmektedir. 

Üretimini yaptığımız telefon dolaplarını kullanan  Gıda firmalar arasında Eti gıda , Eker süt ürünleri , Balparmak  , Rella cake ve Mey  A.Ş. gibi birçok kurumsal firma bulunmaktadır.

Otomotiv ve Sanayi üretimi yapan işletmeler

Telefonu Dolabı  Sanayide özellikle iş güvenliği ve verimlilik için kullanılmaktadır. Müşterilerimizin en başta sorunu personelin makina başında cep telefonu kullanırken iş kazasının yaşanmasıdır. İş güvenliği için öncelikle cep telefonunu işletme içerisinde yasaklanmasıdır. Personelin soyunma odalarına yakın bir alanda cep telefonlarını dolaplara bırakarak iş sahasın da güvenli bir çalışma yapması sağlanmaktadr. Verimlilik olarak ise her personelin akıllı telefonlarla internete bağlanması ve sosyal ortamda zaman geçirmesi ve çalışma esnaaında iş ve zaman kaybına neden olmaktadır. Çalışanlar işletmeye girmeden telefonlarını özel dolaplara kilitleyerek Çay paydosu ve yemek saatlerinde istedikleri şekilde kullanması sağlanmaktadır. 

 Cep Telefonu dolaplarına sigara , cüzdan , ilaç ve çakma gibi yanıcı parlayıcı materyallerin işletme sahasına sokulması engellenmektedir. İstenilen göz sayılarında özel imalat ile farklı çözümler sunmaktayız. 

 İmalatını yaptığımız telefon dolabını kullanan Sanayi ve otomotiv  firmaları  arasında  Petlas Otomotiv lastikleri , Renault  ,TAI , Mutlu Akü , Erkurt Holding , Ekol Ofset ve Bursa Modern Ambalaj bulunmaktadır.  

Yanıcı ve Patlayıcı Sanayi üretimi yapan işletmeler

           Telefon Dolabı  işletmelerde öncelikle iş güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılmaktdır. Aşırı yanıcı ve patlayıcıların bulunduğu bu tip sahalarda cep telefonu ve manyetik alan oluşturabilecek cihazlar kullanılmamalıdır. Bu tip  işletmelere iş sahasına girilmeden saha dışına  işletme giriş kapısına cep telefonu dolapları konulması gerekmektedir. Sadece personel olarak değil işletmeye giriş yapacak ziyaretcilerinde cep telefonlarını dolabı konması ile ilgili talimatların hazırlanması gerekmektedir. 

 İmalatını yaptığımız  telefon dolabını kullanan işletmeler arasında Petrol Ofisi , Aygaz , Basf Turkey ve Pulcra chemicals bulunmaktadır.

Kaynak: Burada paylaşılan yazılar, https://www.ceptelefonudolabi.com.tr/   sitesinden alınmıştır.

Related Posts